سرمربی سابق تیم ذوب‌آهن گفت: دربی اصفهان همواره حساسیت خود را داشته و نتیجه دربی قابل پیش‌بینی نیست.
کد خبر: ۴۸۵۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴ 10 January 2018
به گزارش تابناک : رسول کربکندی درباره دربی اصفهان اظهار داشت: دربی همواره حساسیت خود را دارد، هر 2 تیم پس از نتایج ضعیف در نیم فصل نخست، نیم فصل دوم را بهتر آغاز کردند، نتیجه غیرقابل پیش‌بینی است و اگر اکنون سپاهان و ذوب‌آهن شرایط گذشته خود را داشتند، نتیجه دربی قابل پیش‌بینی بود.

وی افزود: سپاهان و ذوب‌آهن در آغاز نیم فصل دوم نتایج بدی نگرفته و با ترمیم تیم‌های خود باید بسیاری از نتایج نیم‌فصل نخست خود را جبران کرده‌اند.

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: هر 2 تیم شرایط خوبی داشته و بازی غیرقابل پیش‌بینی است، چراکه از شرایط گذشته خود خارج شدند. ذوب‌آهن در هفته گذشته پیکان را شکست داده و سپاهان نیز در جم مساوی کرده و در مجموع نتایج هر 2 تیم هر هفته بهتر می‌شود. سپاهان و ذوب‌آهن هماهنگی لازم را به دست آورده و به نظر می‌رسد تماشاگران بازی خوبی را شاهد باشند.

وی تصریح کرد: از 2 تیم اصفهانی انتظارات زیادی وجود دارد که این انتظارات از سپاهان بیشتر است، چرا که بازیکنان زیادی را در اختیار و برای نیم فصل دوم نیز بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته است و دروازه‌بان خوبی که به تازگی به سپاهان پیوسته سبب حساسیت بازی برای مهاجمان حریف می‌شود.

کربکندی بیان کرد: هر 2 تیم به امتیاز کامل این دیدار نیاز دارند که سپاهان با توجه به اینکه در جدول پس از ذوب‌آهن قرار گرفته به برد در این دیدار نیاز شدیدی دارد.

منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار