کشته شدن 13 نفر درتصادفات جاده ای امسال
در شهرستان تیران و کرون بیش از 10 نقطه پر حادثه شناسایی شده بود که عمده آن ها پیچ های خطرناک و ورودی روستاها بوده است.
کد خبر: ۴۸۵۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰ 08 January 2018
به گزارش تابناک اصفهان، جاده تیران به سامان از مهمترین نقاط پر حادثه شهرستان تیران و کرون و جز مناطق پر حادثه استان اصفهان است که حجم بالای ترافیک و حوادث جاده ای را دارد و برای خروج از این مشکل نیاز به تعریض جاده از میدان ولایت شهر تیران تا سه راهه رضوانشهر می باشد که مقدمات اجرای این کار در حال انجام است.

محمدرضا زواران رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تیران و کرون گفت: با همکاری مالکان باغ های اطراف این جاده و با جایگزینی زمین معوض به مالکان باغ ها، این آزادسازی انجام و تعریض جاده انجام می شود.

وی افزود: باتوجه به عرض کم جاده تیران به سامان و حجم بالای تردد در این جاده، آمار تصادفات در این جاده رو به افزایش بود که با همکاری مسئولان محلی و استانی و همکاری مردم این چالش رفع خواهد شد.

بر اساس این گزارش در شهرستان تیران و کرون بیش از 10 نقطه پر حادثه شناسایی شده بود که عمده آن ها پیچ های خطرناک و ورودی روستاها بوده است.

شهرستان تیران و کرون به لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای جاده های پر تردد است و از جمله مناطق و شهرستان های دارای حجم بالای ترافیک است و به لحاظ گستردگی طولی این شهرستان و حجم بالای ترددها، حوادث ترافیکی و سوانح جاده ای بالایی دارد .

این خطه با توجه موقعیت جغرافیایی و گردشگری و قرارگرفتن در مسیر جاده های غرب اصفهان، استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری میزان تردد بالای تردد ها در جاده ها را دارد به گونه ای که با وجود کاهش تصادفات فوتی در این شهرستان، امسال 13 نفر در جاده های آن کشته شدند.

این در حالی است که کاهش میزان تلفات ناشی از حوادث ترافیکی در شهرستان تیران و کرون خبر امید بخشی در حوزه ترافیک و ایمنی راه های این شهرستان به گوش رسیده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تیران و کرون از کاهش 26 درصدی تصادفات فوتی در این شهرستان خبرداد و گفت: بهبود وضعیت راه ها، ارتقای فرهنگ ترافیک و تلاش پلیس در مدیریت راه ها و نظم بخشی به ترافیک از دلایل کاهش تصادفات بوده است.

وی ادامه داد: رعایت نکردن حق تقدم، خواب آلودگی، کاهش فاصله طولی و سرعت بالا خودروها در بروز تصادف در این شهرستان نقش داشته ارتقای فرهنگ ترافیک کاهش این دسته از تخلفات رانندگی را به همراه خواهد داشت.

وی یادآوری کرد: در حوزه شهری و راه روستایی تصادفت فوتی امسال در این شهرستان به ثبت نرسیده است و کلیه کشته شدگان تصادفات در جاده های این منطقه بوده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار