رییس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی ناپایدار بر روی استان اصفهان از امروز تا روز دوشنبه منجر به بارش برف و باران در اکثر مناطق استان اصفهان می‌شود.
کد خبر: ۴۸۵۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶ 05 January 2018
به گزارش تابناک : حسن خدابخش با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان تا اواسط هفته آینده اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر استقرار جوی نا پایدار در استان تا روز دوشنبه است.

وی با بیان اینکه از امروز به تدریج در مناطق غربی افزایش ابر و احتمال بارش در اواخر وقت وجود دارد، افزود: از این رو به تدریج  امروز از سمت غرب افزایش ابر و طی روزهای شنبه تا دوشنبه بارش برف در نواحی غربی و جنوبی استان و در نواحی شمال و مرکز بارش باران و برف و در سایر نواحی احتمال بارش پراکنده باران و برف پیش بینی می شود.

رییس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: در مناطق بارشی مه آلودگی موجب کاهش دید افقی خواهد شد و همچنین از روز یکشنبه تا صبح چهارشنبه شاهد افت محسوس دما در سطح استان خواهیم بود.

وی در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان طی 24 ساعت آینده ابراز کرد: در این بازه زمانی میانگین دمای هوا در اکثر مناطق استان اصفهان یک تا دو درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

منبع : ایمنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار