اگر فرآیند اداری بیش از 15 روز بطول انجامید مردم به دفتر بنده مراجعه کنند
استاندار اصفهان اعلام کرد: چنانچه انجام فرآیندهای اداری در این استان بیش از 15 روز بطول انجامید مردم به دفتر بنده مراجعه و موضوع را مطالبه و پیگیری کنند.
کد خبر: ۴۸۵۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰ 05 January 2018
به گزارش تابناک اصفهان، استاندار اصفهان جذب سرمایه گذاری برای اجرای طرح های عمرانی و برنامه های اشتغالزایی را از برنامه های مهم مدیریت استان در دوره جدید بیان کرد و گفت: در شرایط کنونی دیگر قابل تحمل نیست که سرمایه‌گذار بخش خصوصی به عنوان موتور محرک اصلی اقتصاد مقاومتی و رشد اقتصادی در انجام فرآیندهای اداری استان اصفهان معطل و ناامید شود.

وی با اشاره به اینکه برای جذب سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی باید نهایت تلاش خود را انجام دهیم، گفت: همه مدیران باید فرآیندهای اداری مورد نیاز برای صدور مجوز و پاسخ های استعلامی جهت طرح های سرمایه گذاری را کمتر از 15 روز انجام دهند.

مهرعلیزاده گفت: چنانچه انجام فرآیندهای اداری در این استان بیش از 15 روز بطول انجامید مردم به دفتر بنده مراجعه و موضوع را مطالبه و پیگیری کنند.

وی بار دیگر بر حذف بروکراسی اداری در استان اصفهان تاکید کرد و گفت: یک مدیر باید در چارچوب اختیارات خود بطور کامل عمل و سعی کند به نحو مطلوب پاسخ مردم را در کوتاهترین زمان ممکن بدهد.

استاندار اصفهان اظهارکرد: معطل کردن کار مردم از نظر شرعی و عرفی درست نیست و از نظر قانونی نیز مجاز نمی باشد بنابراین درصورت کوتاهی، به شدت با مدیر مربوطه برخورد می ‌شود.

مهرعلیزاده در ادامه سخنان خود بر حفاظ اشتغال های موجود تاکید کرد و از مسئولان شهرستان نایین خواست کارگاه هایی را که برای ادامه فعالیت خود با مشکلات مالی مواجه شده اند برای بررسی مشکلات به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید معرفی کنند.

وی اشتغالزایی در روستاها را مورد تاکید قرار داد و گفت: اشتغال روستایی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

استاندار اصفهان از سرمایه گذاران خواست با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت با نرخ 8 تا 15 درصد و در چهارچوب طرح های اقتصاد مقاومتی باعث رشد شهر و توسعه روستاهای منطقه شوند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار