مدیرکل ورزش، یک بار هم به شهرستان تیران و کرون سفر نکرده است
مدیرکل ورزش و جوانان طی چهارسال تصدی در حوزه ورزش و جوانان استان اصفهان یک بار هم به شهرستان تیران و کرون سفر نکرده و از وضعیت و نیازهای ورزشی این شهرستان بی خبر است .
کد خبر: ۴۸۵۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰ 04 January 2018
به گزارش تابناک اصفهان، فرماندار شهرستان تیران و کرون از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواست با سفر به این شهرستان، مشکلات ورزش تیران و کرون را بررسی و راهبرد مناسب را برای حل این مشکلات اتخاذ کند.
 
 علی رحمانی ' روز چهارشنبه در نشست با مسئولان هیات های ورزشی شهرستان تیران و کرون بیان کرد: مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان باید دغدغه های ورزشکاران و نیازهای ورزشی و جوانان شهرستان ها را بشنود و با همکاری مسئولان محلی برای برطرف شدن این مشکلات برنامه ریزی کند.

وی افزود: مدیرکل ورزش و جوانان طی چهارسال تصدی در حوزه ورزش و جوانان استان اصفهان یک بار هم به شهرستان تیران و کرون سفر نکرده و از وضعیت و نیازهای ورزشی این شهرستان بی خبر است .

فرماندار شهرستان تیران و کرون تصریح کرد: ورزش این شهرستان با مشکلاتی رو به رو شده است که باید توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در ورزش تیران و کرون وجود دارد، افزود: ورزشکاران این شهرستان در رویدادهای استان، کشور و بین المللی درخشیده اند و باید با همکاری خیران، مسئولان استان و مسئولان وزارت ورزش و جوانان مشکلات این حوزه در شهرستان تیران و کرون برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه بخش های مختلف این شهرستان باید به توسعه ورزش در این شهرستان با اداره ورزش و جوانان همکاری کنند، خاطرنشان کرد: مشکل زمین ورزشگاه کارگران شهرستان تیران و کرون نیازمند همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان است.

خاطرنشان می شود، 10 هزار متر مربع برای احداث مجموعه بزرگ فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان تیران و کرون در نظر گرفته شده اما این زمین تاکنون از سوی مسکن و شهرسازی به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان تحویل نشده است.

در صورت واگذاری این زمین، اعتبار مورد نیاز برای احداث مجموعه ورزشی کارگران شهرستان تیران و کرون از سوی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تخصیص خواهد یافت .

فرماندار شهرستان تیران و کرون در ادامه با اشاره به محدودیت اعتبارات دولتی ، گفت: محدودیت اعتبارات دولتی شرایط سختی را در مناطق مختلف ایجاد کرده است و به همین دلیل طرح ها و پروژه ها در مناطق با برنامه ریزی و اولویت بندی اجرا می شود.

وی افزود: برای توسعه امکانات ورزشی در شهرستان تیران و کرون باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرد.

در این جلسه برخی از مسئولان هیات های ورزشی تیران و کرون مشکلات این شهرستان در حوزه ورزش و جوانان را بیان کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار