رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به جزئیات جلسه با وزیر نفت پیرامون سرمایه‌گذاری جدید در پالایشگاه اصفهان گفت: در این زمینه دستوراتی از سوی وزیر به پالایشگاه اصفهان ابلاغ شد.
کد خبر: ۴۸۴۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷ 07 December 2017
به گزارش تابناک : حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی پیرامون جلسه با وزیر نفت درباره پالایشگاه اصفهان اظهار داشت: قرار است در کنار پالایشگاه سرمایه‌گذاری جدیدی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه فرد سرمایه‌گذار قصد دارد از ضایعات و بعضاً مازوت اضافه پالایشگاه، گازوئیل و برخی فرآورده‌های نفتی دیگر تولید کند، افزود: در جلسه با وزیر نفت در این‌باره، صحبت‌هایی مطرح و دستوراتی از سوی وزیر به پالایشگاه اصفهان ابلاغ شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به جزئیات جلسه با وزیر نفت تصریح کرد: وزیر نفت در این جلسه عنوان کرد از آن‌جایی که پالایشگاه اصفهان خصوصی است باید با پالایشگاه در این زمینه مذاکره‌هایی صورت گیرد.
وی بیان کرد: این سرمایه‌گذار هم داخلی و هم خارجی است و اعلام کرده، حداقل باید 15 سال خوراک به وی داده شود که ظاهراً پالایشگاه پیرامون خوراک دهی تا 5 سال موافقت کرده ولی با زمان بیش از 5 سال موافقت نکرده است.
موسوی لارگانی گفت: جلسه ما با وزیر نفت به منظور خوراک‌دهی بیشتر به سرمایه‌گذار صورت گرفت.

منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار