لزوم توجه به اعتبارات بهسازی راه‌های اردستان
وضعیت راه‌های اردستان مناسب نیست و با وجود 2 هزار و 500 کیلومتر طول راه های اصلی و فرعی این شهرستان اما اعتبارات مورد نیاز برای بهسازی وجود ندارد.
کد خبر: ۴۸۴۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰ 06 December 2017
به گزارش تابناک اصفهان، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اردستان گفت: این مجموعه با وجود خدمات رسانی به صدها کیلومتر راه اصلی و فرعی، اعتباری جهت بهسازی و آسفالت محورهای این شهرستان در اختیار ندارد.

'احمد کاشکی' در جلسه بررسی آخرین وضعیت راه های اردستان گفت: 2 هزار و 500 کیلومتر طول راه های اصلی و فرعی این شهرستان است اما اعتبارات مورد نیاز برای بهسازی وجود ندارد.

وی افزود: اعتبار و قیر مورد نیاز برای جاده 48 کیلومتری زواره به شهراب و روستای سفیده نیز در چنین شرایطی تامین نیست اما موضوع به استان اعلام شده و در حال پیگیری است تا در صورت تخصیص اعتبار، نسبت به ایمن سازی و روکش آسفالت این مسیر اقدام شود.

فرماندار اردستان هم در این زمینه گفت: جاده فرعی زواره به شهراب چندین روستا را تحت پوشش قرار می داد اما در سال های گذشته به محل تردد خودروهای سنگین با مقصد انارک و مشهد مقدس تبدیل شده در شرایطی که زیرسازی و آسفالت آن جوابگوی این حجم از ترددها نیست.

'علیرضا غیور' اضافه کرد: آسفالت جاده هم اکنون قابل استفاده نیست در شرایطی که روزانه تعداد زیادی کامیون حامل سوخت به مقصد نیروگاه سیکل ترکیبی زواره نیز از این مسیر تردد می کنند و بر این اساس موضوع از استان در حال پیگیری می باشد.

بر اساس این گزارش اردستان دارای نزدیک به یک هزار و 916 کیلومتر راه همسنگ، 141 کیلومتر آزادراه و 100 کیلومتر جاده ترانزیت می باشد؛ این شهرستان با 43 هزار نفر جمعیت در فاصله 118 کیلومتری شمال شرق اصفهان واقع است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار