تیم ملی فوتسال ایران توانست با شکست روسیه به مقام اول تورنمنت چهارجانبه فوتسال اصفهان دست یابد.
کد خبر: ۴۸۴۳۹۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳ 06 December 2017
به گزارش تابناک : دیدار پایانی تورنمنت چهارجانبه فوتسال اصفهان بین تیم‌های ملی ایران و روسیه برگزار شد و تیم ملی کشورمان با شکست روسیه به مقام قهرمانی این تورنمنت رسید. در ادامه شرح این مسابقه را می‌خوانید:
اسامی بازیکنان تیم ایران: سپهر محمدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، احمد اسماعیل‌پور، حمید احمدی، حسین طیبی، علیرضا رفیعی، محمد شجری، مهران عالیقدر، مهدی جاوید، مسلم اولادقبا، ابوالقاسم عروجی، مسعود محمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی و سعید احمدعباسی
سرمربی: محمد ناظم الشریعه
اسامی بازیکنان تیم روسیه: دیمیتری پوتیلوف، ولادیسلاو شیخ متوف، دیمیتری لایکوف، سرگی آبراموف، ایوان میلوانوف، نیکولای بالاشوف، آرتم میازوف، یانار اسدوف، آندری باتیرف، روسلان کوتزیف، سرگی آبرامویچ و آنری پونکراتوف
سرمربی: سرگی اسکورویچ
شرح گل‌ها:
(ایران ۱-۰ روسیه): در دقیقه ۱۸ شوت عروجی در برگشت به حسن‌زاده رسید، این بازیکن با یک پاس زیبای به جاوید و ضربه فنی جاوید گل نخست ایران را به ثمر رسید.
(ایران ۲-۰ روسیه): در دقیقه ۲۹ کرنر ارسالی حسن زاده با شوت جاوید همراه بود گل دوم ایران وارد دروازه روسیه شد.
(ایران ۳-۰ روسیه): در دقیقه ۳۲ و در شرایطی که روسیه به صورت پاور پلی بازی می کرد، شوت محکم بازیکن روسیه به رفیعی بازیکن ایران برخورد کرد و با طی کردن طول زمین وارد دروازه روسیه شد.
(ایران ۴-۰ روسیه): در دقیقه ۳۸ محمد شجری با توپ گیری از بازیکنان روسیه در زمین ایران با یک ضربه دقیق برای بار چهارم دروازه روسیه را باز کرد.

منبع : ایمنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار