مدیرکل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت:در سراسر استان اصفهان پنج میلیون و ۱۷۷ تلفن همراه وجود دارد که توسط دو هزار و ۲۹ سایت موبایل کنترل می شود، این در حالی است که ضریب نفوذ تلفن همراه در استان ۹۸ درصد است.
کد خبر: ۴۸۴۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰ 05 December 2017
به گزارش تابناک اصفهان، مهدی حیدری زاده با اشاره به وجود سه میلیون مشترک شماره تلفن ثابت در سراسر استان اصفهان، عنوان کرد: از این تعداد دو میلیون و 467 شماره مشغول به کار است.

وی در ادامه با اشاره به نظارت 847 مرکز مخابراتی بر عملکرد سیستم های مخابراتی استان، اظهار کرد: ضریب نفوذ تلفن ثابت در استان اصفهان 46.7 درصد است.

مدیرکل شرکت مخابرات استان اصفهان از وجود 9 هزار و 400 تلفن همگانی در سراسر استان خبر داد و افزود: در استان اصفهان 826 سایت 3G و 904 سایت 4G و حدود 700 هزار پورت دیتا وجود دارد که از این تعداد 594 عدد مربوط به شرکت مخابرات و مابقی مربوط به شرکت های خصوصی است.

حیدری زاده اظهار کرد: در سراسر استان اصفهان پنج میلیون و 177 تلفن همراه وجود دارد که توسط دو هزار و 29 سایت موبایل کنترل می شود، این در حالی است که ضریب نفوذ تلفن همراه در استان 98 درصد است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان اینکه در شهرستان شهرضا 88 هزار تلفن ثابت وجود دارد، عنوان کرد: از این تعداد 71 هزار شماره مشغول به کار است.

مدیرکل شرکت مخابرات استان اصفهان، با اشاره به ضریب نفوذ 45.6 تلفن ثابت در شهرستان شهرضا اظهار کرد: در این شهرستان 17 هزار منصوبه تلفن ثابت خالی و آماده واگذاری به متقاضیان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار