بعد از اعلام نارضایتی مردم
عدم تسریع در اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب تیران باعث نارضایتی مردم این شهرستان شده بود. حال به گفته فرماندار، پس از پیگیری های فرمانداری شهرستان تیران و کرون و جلسات پیاپی با فرمانداری نجف آباد و معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان، جانمایی تصفیه خانه در درست اجراست.
کد خبر: ۴۸۴۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵ 05 December 2017
به گزارش تابناک اصفهان، فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: شبکه فاضلاب در شهر تیران 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و با پیگیری ها و اقدامات کارشناسی و در یک فضای آرام و به دور از تنش های سیاسی جابه جایی تصفیه خانه فاضلاب انجام و بزودی شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.

علی رحمانی افزود: برخی از افراد در شهرستان تیران و کرون با اقدامات عوام فریبانه و ایجاد هیاهو و تخریب دولت و مسئولان به دنبال رفع مشکل فاضلاب و مواردی از این قبیل هستند.

وی افزود : هدایت مردم برای تجمع جلوی استانداری اصفهان برای رفع حل مشکل فاضلاب شهر تیران راهکار عاقلانه و آگاهانه ای نبود که برخی از افراد این اقدامات را انجام می دادند که البته در انجام کارهای خود موفق نبودند.

فرماندار شهرستان تیران و کرون ادامه داد: با تکمیل لوله گذاری، شبکه فاضلاب در شهر و تکمیل تصیفه خانه طرح فاضلاب شهر تیران به بهره برداری می رسد.

گفتنی است شبکه فاضلاب در شهر تیران 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است وپس از پیگیری های فرمانداری شهرستان تیران و کرون و جلسات پیاپی با فرمانداری نجف آباد و معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان جانمایی تصفیه خانه در درست اجراست.

رحمانی با اشاره به اینکه احداث بیمارستان مجهز در شهرستان تیران و کرون یکی از مطالبه های به حق مردم این شهرستان است، افزود: این مطالبه گری باید به صورت منطقی انجام شود و خیران نیز برای انجام مشارکت در احداث این پروژه به میدان بیایند.

وی ادامه داد: پیگیری احداث بیمارستان در حال انجام و موافقت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گرفته شده اما آغاز عملیات احداث بیمارستان نیازمند ارائه نقشه و موافقت اصولی وزارت بهداشت و درمان است.

شهرستان تیران و کرون دارای یک باب بیمارستان تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان است اما نیازمند توسعه این فضای بیمارستانی و ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی نیز هست.

فرماندار شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه ساختمان کلینیک تخصصی تامین اجتماعی بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، خاطرنشان کرد: تا پیش از تجهیز کلینیک به وسایل مورد نیاز آیین افتتاحیه برای آن برگزار نخواهد شد.

وی همچنین به تعریض جاده تیران به سامان نیز اشاره کرد و گفت: توافق اولیه با مالکان باغ هایی که در حاشیه این جاده قرار گرفته انجام شده و با معاوضه زمین، کار آزاد سازی حاشیه جاده و چهار بانده سازی انجام می شود.

جاده تیران به سامان یکی از جاده های پرتردد در محدوده شهرستان تیران و کرون است که عرض کم این جاده و افزایش روز افزون تردد در این مسیر طی سال های اخیر موجب بروز حوادث ناگوار رانندگی شده است به همین دلیل تعریض و چهار خطه شدن این جاده در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته و در حال اجراست.

پیش از این شماری از اهالی تیران و کرون خواهان تجمع مقابل استانداری اصفهان برای تسریع در عملیات اجرایی شبکه جمع آوری فاضلاب بودند که با تلاش فرمانداری از این تجمع منصرف شدند.

شهرستان تیران و کرون با بیش از 71 هزار نفر در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار