نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: آب شرب مردم اصفهان در معرض خطر است و از رئیس جمهور می خواهیم تا از این فاجعه جلوگیری کند.
کد خبر: ۴۸۳۵۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱ 13 November 2017
به گزارش تابناک : حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (دوشنبه 22 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن عرض تسلیت به خانواده های حادثه دیده زلزله غرب کشور اظهار داشت: به حماسه سازان راهپیمایی اربعین و زیارت کنندگان اربعین حسینی آفرین می گویم.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام حسین فرمودند اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید بیان کرد: ما با کسانی که سران فتنه بودند و علیه نظام فتنه گران را به خیابان ها کشاندند و در روز عاشورای حسینی خیمه های امام حسین را به آتش کشیدند و قرآن را سوزاندند که تا کنون نیز توبه نکرده اند نمی توانیم وحدت کنیم، آنها توبه کنند و از مردم عذرخواهی کنند مردم نیز آنها را خواهند پذیرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: آقای رئیس جمهور به گزارش کنندگان دستگاه های اجرایی و نظارتی خود اعتماد نکنید؛از شما انتظار دارم افرادی را بین مردم بفرستید تا بررسی کنند تا به شما گزارش دهند که مردم چگونه زندگی می کنند.

حاجی دلیگانی متذکر شد:هرروز شاهد تعطیلی برخی از واحدهای تولیدی هستیم لازم است،رئیس جمهور با استفاده از اختیارات خود از ظرفیت های کشور استفاده کند و از بیکار شدن شاغلین نیز جلوگیری شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور وعده کرده بود که زاینده رود پر از آب می شود،گفت:وزیر کشور را به همراه ستاد مدیریت بحران به استان اصفهان اعزام کنید تا بررسی کند؛زیرا آب شرب مردم هم در معرض تهدید است و مردم در طرح اصفهان بزرگ حتی آب شرب هم ندارند.

وی با طرح این سوال افزود: آقای رئیس جمهور؛ می دانید دو وزارتخانه نیرو و نفت در چند ماه اخیر قبوض برق، آب و گاز را افزایش قیمت دادند،اگر مطلع هستید چرا اجازه می دهید که تورم توسط دولت سه رقمی شود و گران فروشی کنند.

نماینده مردم شاهین شهر،میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:مسئولان کشور دانسته یا نادانسته همه ضوابط و قوانینی که در کشور وضع می کنند به درآمد تصاعدی اغنیاء اضافه می کند و از جیب فقرا کم می کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: با سیاست های ما طبقه متوسط نیز به جمع فقرا می پیوندد با توجه به این شرایط باید روشمان را عوض کنیم و از ظرفیت های کشور استفاده شود و عدالت محور اقدامات باشد.

حاجی دلیگانی اظهار داشت: به نمایندگی از مردم ایران اسلامی به کسانی که با عدم انجام مسئولیت خود فکر می کنند می توانند مردم را از انقلاب و نظام ناامید کنند؛می گویم کور خوانده اید؛زیرا ملت ایران مصمم است تا انتها مسیر انقلاب را ادامه دهد و افراد دلسوز انقلاب اجازه ایجاد ناامیدی به مردم را نمی دهند و مردم شهیدپرور می دانند مسئولانی که تلاش نمی کنند آن مسئول آمریکایی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: از فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای به جهت لطفی که در حق ایثارگران و جوانان داشته اند تشکر می کنم و امیدوارم ستاد کل نیز لطف رهبری معظم انقلاب را به طور کامل اجرایی کند.

منبع : خانه ملت 
برچسب ها: آب شرب ، استان اصفهان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار