وزیر راه و شهرسازی بعد از ظهر امروز به منظور بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی استان اصفهان در راس هیاتی وارد فرودگاه این استان شد و مورد استقبال مقامات استانی و ملی قرار گرفت.
کد خبر: ۴۸۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹ 11 October 2017
به گزارش تابناک : عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید از پروژه‌های ریلی، جاده‌ای و بافت فرسوده استان اصفهان ظهر امروز چهارشنبه ۱۹ مهرماه در سفری ۳ روزه وارد این استان شد.

وزیر راه و شهرسازی پس از ورود به فرودگاه اصفهان مورد استقبال استاندار، نمایندگان مجلس در شورای اسلامی و جمعی دیگر از مقامات استانی و محلی قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی در این سفر از ترمینال فرودگاه اصفهان، آزادراه شرقی استان و عملیات دوبانده کردن محور اصفهان – اردستان بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات این پروژه‌ها قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در ادامه سفر ضمن افتتاح روکش آسفالت در سطح استان و افتتاح WIM  با جلسه با استاندار و معاونین و مدیران کل زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی استان نیز به گفتگو خواهد پرداخت.

آخوندی در دومین روز از سفر خود پس از بازدید از پیاده‌راه محور تاریخی چهارباغ اصفهان در جلسه ستاد بازآفرینی استان نیز حضور یافته و به بررسی گزارش‌های ارائه شده از سوی مسئولین شهری و استانی اصفهان خواهد پرداخت.

آغاز عملیات اجرایی ۷۲ واحد مسکونی در محله همت آباد (بافت فرسوده)، افتتاح ۱۵ کیلومتر آزادراه غرب اصفهان و آغاز عملیات ادامه مسیر، افتتاح ایستگاه راه‌آهن ریز و افتتاح ۱۲ کیلومتر خط اتصال به فولاد مبارکه، بازدید از دو خطه شدن راه‌آهن زرین شهر به بافق، بازدید از متروی اصفهان – بهارستان، بازدید از سیتی سنتر اصفهان و بازدید از محور آزادراه اصفهان – شیراز از دیگر برنامه وزیر راه و شهرسازی در دومین روز از سفر خود به استان اصفهان خواهد بود.

وی همچنین در آخرین روز از این سفر از فلاورجان و قطار سریع السیر استان بازدید کرده و از نزدیک در جریان عملیات اجرایی این پروژه قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ عباس آخوندی در بدو ورود به اصفهان پس از بازدید از ترمینال فرودگاه شهید بهشتی از طرح توسعه ترمینال خارجی این فرودگاه بازدید کرد.

منبع : ایمنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار