بر این اساس در دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال خوزستان از هفته هشتم لیگ برتر، از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور بازی صورت گرفت. این تیم به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کد خبر: ۴۸۲۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸ 11 October 2017
به گزارش تابناک : عبداله کرمی، بازیکن فولاد خوزستان نیز به دلیل فحاشی به داور مسابقه پس از گرفتن کارت زرد دوم، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*تیم پارس جنوبی به دلیل پرتاب بطری از سوی تماشاگرانش در دیدار برابر پدیده خراسان، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
*دیدار تیم های نفت تهران و سپاهان اصفهان برگزار شد و از سوی رامین بابایی، سرپرست تیم نفت تهران به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری از بازی اخراجش شد. وی به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.
 
همچنین تیم نفت تهران به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
 
*در دیدار سیاه جامگان و پیکان تهران از سوی رمضان شکری، مربی تیم سیاه جامگان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیمات داوری رخ داد که منجر به اخراجش شد. وی باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم سیاه جامگان نیز به خاطر فحاشی تماشاگرانش به داور بازی، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
 
*مسابقه تیم های سپید رود رشت و استقلال تهران در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم سپید رود رشت تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری آب صوت گرفت. این تیم باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم استقلال تهران نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه باید 200 میلیون ریال جریمه بپردازد(این رای قابل تجدید نظر است)
 
*امیر قلعه نوعی، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان به خاطر اعتراض به داوری پس از پایان دیدار تیمش برابر سایپا با تذکر کتبی کمیته انضباطی روبه رو شد.
کلیه ارای فوق قطعی است.

منبع : روزنو 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار