تابناک: اگر تا پیش از این خبر از کشته شدن افراد شرکت کننده در مانورها می شنیدیم بیشتر به یک خبر طنز شباهت داشت تا واقعیت اما روز گذشته بی احتیاطی دو تن از مسئولان شهر فولادشهر، تلفات واقعی روی دست یک کار نمادین گذاشت.
کد خبر: ۴۸۱۹۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴ 29 September 2017
تابناک اصفهان: اگر تا پیش از این خبر از کشته شدن افراد شرکت کننده در مانورها می شنیدیم بیشتر به یک خبر طنز شباهت داشت تا واقعیت اما روز گذشته بی احتیاطی دو تن از مسئولان شهر فولادشهر، تلفات واقعی روی دست یک کار نمادین گذاشت.

در جریان برگزاری مانوری به مناسبت روز آتش نشان، مدیر آتش نشانی و رئیس شورای شهر فولادشهر جان باختند که البته توجه به دلیل این امر یکی از نکات مهم و مغفول در برگزاری مانورها و حرکات نمادین در کشور ماست.

مدیر روابط عمومی سازمان عمران فولادشهر گفت: ساعتی پیش رئیس شورا و مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری فولادشهر در تصادفی در مانور آتش نشانی جان خود را از دست دادند.

مهرداد گلزاری با اشاره به اینکه دیروز و در اثر سانحه تصادفی در مانور روز آتش نشان در شهر فولادشهر جواد قاسمی،‌ رئیس شورای شهر و آقای عماد مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری فولادشهر جان خود را از دست داده‌اند، اظهار داشت:‌ این حادثه در منطقه دریاچه پرنیان اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه عدم توانایی در کنترل سرعت موتورسیکلت هزار، دلیل حادثه تصادف بوده است، ابراز داشت: در این مانور رئیس شورا و مدیر عامل سازمان آتش نشانی با موتور شرکت کردند که به دلیل سرعت زیاد تصادف کرده و در دم جان باختند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار