در دومین روز از نمایشگاه بین المللی ایران فارما، مرکز راهکارهای سلامت شرکت تامین سرمایه امین توسط رئیس سندیکای صاحبان صنایع دارویی ایران و رئیس نمایشگاه ایران فارما افتتاح شد.
کد خبر: ۴۸۱۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲ 13 September 2017
به گزارش تابناک : عباس کبریایی زاده در این مراسم، افتتاح مرکز راهکارهای سلامت و حضور شرکت تامین سرمایه امین در حوزه سلامت را نشانه هوشمندی این شرکت دانست و گفت: حوزه سلامت یکی از قابل توسعه ترین حوزه های علم است و اگر بخواهیم حوزه سلامت در صدر توسعه قرار گیرد، نیازمند جذب سرمایه گذاری و تامین مالی هستیم.

بر اساس این گزارش، رئیس سندیکای صاحبان صنایع دارویی ایران افزود: حوزه سلامت کشور امروز با چالش هایی روبرو است که کمبود نقدینگی از آن جمله است. بنابراین تامین منابع مالی و جذب سرمایه های داخلی و خارجی می تواند کمک موثری برای عبور از این چالش ها باشد.

 رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ، ضمن تبریک به مدیریت شرکت تامین سرمایه امین، خدمات مالی ارائه شده توسط این شرکت را فرصت مناسبی برای فعالان حوزه سلامت به خصوص شرکت های داروسازی دانست و به فعالان حوزه دارو پیشنهاد کرد از خدمات مالی و مشاوره ای این شرکت استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) روز سه شنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مصلای تهران گشایش یافت. ٥٠٢ شرکت دارویی که ١٦٤ شرکت آن خارجی در سومین نمایشگاه دارویی و صنایع وابسته حضور دارند .

معاون رییس جمهور اندونزی ، سفیر دانمارک ، سفیر بلغارستان و سخنگوی وزارت بهداشت أفغانستان از جمله مهمانان خارجی مراسم گشایش سومین نمایشگاه دارویی و صنایع وابسته (ایران فارما) هستند. همچنین سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و غلامرضا أصغری رئیس سازمان غذا و دارو بعنوان دیگر مهمانان ، در این مراسم حضور دارند.

براساس این گزارش، در سال گذشته ٤٠٠ شرکت داروسازی و دست اندرکار چرخه دارویی در دومین نمایشگاه داروسازی و صنایع وابسته حضور داشتند که امسال بیش از ١٠٠ شرکت دیگر به این نمایشگاه افزوده شد.


منبع : اکوتیتر 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار