تابناک: هرچند زهرا سعیدی از تلاش دوباره برای دریافت این تسهیلات خبر می دهد اما هنوز هیچ اقدام عملی برای این کار صورت نگرفته است ولی برخی خبرهای غیررسمی حاکی از راه اندازی دوباره این واحد صنعتی در مهرماه سال جاری است.
کد خبر: ۴۸۱۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷ 08 September 2017

به گزارش تابناک اصفهان، کارخانه پلی اکریل در برزخ تصمیمات به سر می برد و در حالیکه یک هزار و 500 کارگر اصفهانی درانتظار بازگشت دوباره به سر کار هستند اما برخی اتفاقات نشان می دهد، هنوز تکلیف این کارخانه نامشخص است.

چندی پیش بود که زهرا سعیدی نماینده مبارکه مدعی موافقت وزارت صنعت با پرداخت وام به این کارخانه شد که چندی بعد با استعفای رئیس هیئت اجرایی مستقر در این کارخانه به دلیل عدم همکاری برخی نهادها، این مسئله نیز به ظاهر منتفی شد.

کمک به کارخانه پلی اکریل از سوی بانک های عامل همواره با تعلل همراه است چراکه بازگشت تسهیلات و نیز وثیقه های مورد نیاز بانک، در ابهام است و ممکن است این کارخانه بعد از دریافت تسهیلات نتواند با افزایش بهره وری هزینه های خود را تامین و وام را به بانک بازگرداند.

هرچند زهرا سعیدی از تلاش دوباره برای دریافت این تسهیلات خبر می دهد اما هنوز هیچ اقدام عملی برای این کار صورت نگرفته است ولی برخی خبرهای غیررسمی حاکی از راه اندازی دوباره این واحد صنعتی در مهرماه سال جاری است.

در حال حاضر هزار و 500 کارگر این کارخانه بیمه بیکاری دریافت می کنند و مشخص نیست تا چه زمانی می توانند به وعده های مسئولان برای برگشتن به سرکار خود دلخوش باشند چراکه پیدا کردن شغل برای کارگری که 20 سال از عمر خود را در این کارخانه گذرانده است و دیگر هیچ شانسی برای استخدام در هیچ محیط شغلی دیگر ندارد، ناممکن است و باید مدیران کارخانه و مسئولان مربوطه برای بازگشت دوباره چنین کارگرانی هم که شده است، تلاش خود را برای ادامه تولید در این واحد صنعتی، به کار گیرند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار