نایب رییس کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به هدف­گذاری اتاق بازرگانی بر احیای و ایجاد عناصر اکوسیستم کارآفرینی در استان اصفهان، گفت: تشکیل و برگزاری جلسات منظم باشگاه مدیران و مشاوران نمونه‌ای از این فعالیت است.
کد خبر: ۴۸۰۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰ 12 August 2017
به گزارش تابناک : کوروش خسروی در چهارمین جلسه کمیسیون آموزش اتاق بازرگانی اصفهان، با اشاره بر اهمیت میزان قدرت یک شهر در تربیت نیروی انسانی توانمند در حوزه کسب‌وکار به‌عنوان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موردنظر مجامع بین‌المللی جهت ارزیابی سطح توسعه محیط کسب‌وکار، اظهار داشت: لزوم توجه به پرورش استادان این عرصه در سطح بین‌الملل تشکیل کمیته تربیت مدرسین در سطح بین‌الملل می‌تواند اقدامی موثر از سوی کمیسیون باشد.

وی افزود: این کمیته با انتخاب مدرسین سطح استان با توجه به پتانسیل و ظرفیت متقاضیان و موضوعات موردنیاز طرح معرفی‌شده را طی سه مرحله پیشنهادی اجرایی خواهد کرد.

نایب رییس کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی اتاق بازرگانی اصفهان کمک به منتخبین در تدریس و توسعه توانمندی ارایه در سطح استان، بهره‌مندی از اساتید تراز ملی جهت ارتقا توانمندی‌های منتخبین و بهره‌مندی از اساتید بین‌المللی جهت دستیابی به استانداردهای مطرح در حوزه تدریس در سطح بین‌الملل ازجمله فعالیت‌های این کمیته برشمرد.

سید عبدالحسین ساسان استاد اقتصاد دانشگاه در این جلسه بر لزوم توجه به تفاوت‌های موجود در دو جز اصلی ادبیات کارآفرینی، یعنی شخص نوآفرین و کارآفرین و مدیران این عرصه اشاره کرد.

عضو کمیسیون در این جلسه به معرفی و بررسی موضوع آموزش آسیب‌زا پرداخت و افزود: آموزش  همانند یک مشاور  است، مشاوری که می­ تواند در جامعه نقش  هدایت­گر و یا آسیب‌زا را ایفا کند.

محمدعلی نادی افزود: آموزش آسیب‌زا به‌عنوان یک آموزش یکنواخت، بی‌حرکت، غیرفعال، بی‌هدف و عاری از یادگیری هدفمند است و باعث ایجاد نگرش منفی برای  فراگیر نسبت به آموزش می­ شود.

منبع : ایمنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار