پرسپولیس با قاطعیت و نتیجه‌ای جالب نفت را شکست داد و 9 امتیازی شد اما این برد و صدرنشینی هم برای پرسپولیسی‌ها حاشیه داشت و شایعات بعد از مسابقه، جنجالی در فضای مجازی ایجاد کرد که عجیب و غریب بود. پیش از این بارها نوشته و خوانده بودیم که هیچ کس جلودار این تیم نیست و فقط خودش می‌تواند مانع خودش در راه قهرمانی مجدد شود و حالا هر هفته اتفاقاتی می‌افتد که نسبت به این مساله حساس‌تر می‌شویم.
کد خبر: ۴۸۰۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸ 12 August 2017
به گزارش تابناک : درست بعد از بازی با نفت گفته شد منشا به خاطر پاس ندادن همبازیانش به او ناراحت بوده و ناراحتی‌اش را به ایگور پانادیچ انتقال داده. منشا نه در جشن ایسلندی آخر بازی و نه در عکس دسته‌جمعی داخل رختکن حاضر نشد تا این شایعه داغ‌تر شود.

در نخستین واکنش به این شایعات گفته شد منشا چون در دو بازی پیاپی برای آزمایش دوپینگ انتخاب شده ناراحت بوده و موضوع پاس ندادن به این بازیکن درست نیست. این مساله را هم پانادیچ هم خمارلو و هم حسین ماهینی کاپیتان پرسپولیس مطرح کردند.
با این حال خیلی زود حملات هواداران افراطی پرسپولیسی و شاید غیر پرسپولیسی به فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان در فضای مجازی آغاز شد که بعضا با ناسزا و توهین همراه بود. این مساله واکنش ماهینی را در توئیتر به دنبال داشت که با اشاره به دلیل اصلی ناراحتی منشا نوشت:«الکی هر خبری که میاد بیرون نباید باور کرد. یه سری دوست از دشمن هم بدترند.»
محسن مسلمان اما واکنش محکم تری به انتقادات داشت و ضمن انتشار تصویر برخی کامنت‌های توهین آمیز به خودش نوشت:«لعنت به کسی که نخواد به کس دیگه پاس نده(البته این جمله مسلمان اشتباه اساسی دارد)،تو رو خدا بس کنید، شورش را درآوردید، میبریم یه داستانه، قهرمان میشیم یه داستان... با کی کار دارید؟ گذشته یادمون نره. هم خودم هم بقیه.» احمدزاده هم دقیقا چنین حرکتی انجام داد و ضمن به تصویر کشیدن فحاشی‌ها در فضای مجازی نوشت:«متاسفم واسه کسایی که بعد از سه سال این حرفارو میزنن. خیلی خوبه گذشته یادمون بمونه.»
شاید این حس ناخودآگاه در بازیکنان جوان تیم پرسپولیس وجود داشته  باشد که بخواهند به دوست صمیمی‌شان پاس بدهند و او را آقای گل کنند. شاید بازیکنان جوان پرسپولیس از حسادت به بازیکنی که تازه آمده و قرارداد بالاتری نسبت به آنها بسته نخواهند با او صمیمی باشند و مدام به او پاس بدهند. شاید هم خارجی بودن این بازیکن باعث شود دنبال موفقیت و محبوبیت زیادش در پرسپولیس نباشند. همه اینها از بازیکنان جوان پرسپولیس بعید نیست و بعضا نشانه‌هایی از آن در تمرین‌ها و بازی‌ها دیده می‌شود اما واقعیت این است که در بازی با نفت اتفاقی رخ نداد تا باعث ناراحتی منشا شود و موضوع پاس ندادن به او از اساس اشتباه است.
منشا دقیقه 70 به جای علیپور وارد میدان شد اما بررسی تمام دقایق حضور او در میدان نشان می‌دهد بیشتر از اینکه مسلمان به او پاس نداده باشد او به این بازیکن پاس نداده!
دقیقه 71:درست لحظاتی بعد از ورود منشا به زمین طارمی که صحبت از عدم همکاری‌اش با منشا مطرح بود به زوج خارجی‌اش در خط حمله پاس داد.
دقیقه 71:مسلمان در موقعیت ایده‌آل بود اما منشا به او پاس نداد و در حالی که دو مدافع نفت مقابلش بودند شوت زد که توپ به آنها خورد و دفع شد.

دقیقه 75:طارمی با یک مانور در عمق پاسی برای منشا فرستاد که به این بازیکن نرسید.
دقیقه 77:منشا برای طارمی سانترکرد که مدافع نفت اجازه ضربه زدن به مهاجم پرسپولیس را نداد.
دقیقه 82:منشا درکنار خط طولی نتوانست مسلمان را راه بیندازد و مسلمان شاکی شد.

دقیقه 87:در گوشه زمین احمدزاده به منشا پاس داد.
دقیقه 89:مسلمان در شرایطی معمولی به منشا پاس کوتاهی داد.
دقیقه 92:مسلمان می‌توانست منشا را در عمق ببیند اما به جای او، احمدزاده را انتخاب کرد. احمدزاده هم به جای پاس به جلو و ایجاد موقعیت برای منشا شوت بدی به سمت دروازه زد.
دقیقه 93:مسلمان با ارسال پاس عمقی برای منشا می‌خواست او را با فراهانی تک به تک کند که توپ توسط مدافعان نفت قطع شد.

منبع : ایران ورزشی 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار