در پی انتشار اخباری مبنی بر دستگیری 64 دختر و پسر در یک میهمانی مختلط در اصفهان، روابط عمومی سپاه صاحب الزمان اعلام کرد: سپاه به این موضوع ورود نکرده و این دستگیری توسط نیروی انتظامی انجام شده است.
کد خبر: ۴۸۰۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸ 10 August 2017
به گزارش تابناک : ' روح الله حکیمی فرد ' مسئول روابط عمومی سپاه صاحب الزمان چهار شنبه شب باانتقاد از انتشار اخباری مبنی دستگیری این افراد توسط سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان گفت: حکم قضایی برای این اقدام توسط نیروی انتظامی اخذ شده و دستگیری نیز توسط همین نیرو انجام شده است. 
روز چهارشنیه اخباری مبنی بر دستگیری شرکت کنندگان در یک میهمانی مختلط در اطراف شهر اصفهان در برخی رسانه ها منتشر شد .
در این خبر آمده بود: سربازان گمنام امام زمان ( عج ) سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان با همکاری نیروی انتظامی استان اصفهان روز گذشته ( سه شنبه ) با دریافت دستور مقام قضایی و طی عملیاتی اقدام به دستگیری 64 نفر از دختران و پسران در استخر پارتی‌ در اطراف شهر اصفهان کردند.
در این خبر بدون اشاره به جزئیات بیشتر گفته شده بود مقداری مشروبات الکلی از متهمان کشف و ضبط شده و پرونده توسط مقام قضایی در حال رسیدگی است.
مسئول روابط عمومی سپاه صاحب الزمان اصفهان در ادامه واکنش خود به این خبر افزود: ما از انتشار این خبر که سپاه را عامل دستگیری عنوان کرده متعجب شدیم و تاکید می کنیم که این نهاد در این دستگیری ورود نکرده و تنها در شناسایی افراد همکاری داشته است.
از طرفی مسئول روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: در صورت نیاز به تایید یا رد خبر مذکور، از سوی دستگاه قضایی استان متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع : ایرنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار