مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: فیلم‌های شاخص جشنواره کودک در اصفهان اکران می‌شود که از آن جمله فیلم ‌۲۱ روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان است.
کد خبر: ۴۸۰۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴ 09 August 2017
به گزارش تابناک : سید مصطفی حسینی اظهار داشت: فیلم‌های بسیار خوبی در بیست و چهارمین جشنواره کودک و نوجوان اکران شده است که برخی از آنها در سینماهای اصفهان اکران خواهد شد.

وی افزود: همزمان با سرتاسر کشور فیلم که اغلب جوایز جشنواره کوک را از آن خود کرد یعنی ۲۱ روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان بر پرده سینماهای اصفهان رفته است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان با بیان اینکه این فیلم در پردیس سینمایی چهارباغ و سالن اصلی سپاهان اکران شده است، ابراز داشت: فیلم ساعت پنج عصر به کارگردانی مهران مدیری در سینماهای ساحل، سالن دو سینمای سپاهان و سالن چهار پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده رفته است.

فیلم «سارا و آیدا» در سینما فلسطین جای فیلم مهران مدیری را گرفت

حسینی با بیان اینکه از این هفته فیلم «سارا و آیدا» در سینما فلسطین جای فیلم مهران مدیری را گرفت، بیان داشت: همچنین فیلم ساعت ۵ عصر در سینما یاسمن شاهین شهر، سالن یک فرهنگ فولادشهر و بهمن کاشان و سینا بهار گز اکران شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در سالن شماره دو فرهنگ فولادشهر و سالن دو و سه مجتمع سینمایی کاشان فیلم‌های نهنگ «عنبر ۲» و«۲۱ روز بعد» اکران  شده شده است.

گفتنی است، در خلاصه داستان فیلم‌ آمده است: همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه‌هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه‌ها قسم می‌خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده…!
منبع : ذاکرنیوز 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار