مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان اصفهان از دومین همایش حامیان فرهنگ قرض الحسنه با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرض الحسنه خبر داد.
کد خبر: ۴۷۷۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶ 13 August 2017
ابراهیم مسکین با بیان این مطلب گفت: دومین همایش حامیان فرهنگ قرض الحسنه با هدف توسعه و ترویج گسترده فرهنگ قرض الحسنه و گفتمان سازی در این عرصه به همت " بانک قرض الحسنه رسالت استان اصفهان"  برگزار می شود.
وی افزود: تلاش برای نهادینه کردن و توسعه فرهنگ قرض الحسنه به عنوان یک ارزش اجتماعی نیازمند بسترسازی فرهنگی و فعالیت در راستای آشنایی  با این مهم برای شهروندان است.
مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان اصفهان ادامه داد: از سوی دیگر تحقق فرهنگ سازی در حوزه قرض الحسنه و توسعه این امر ارزشمند علاوه بر حل مسائل اقتصادی در جامعه سبب گسترش خیر و رونق فضای معنوی جامعه می شود؛ رونقی که هم می تواند مشکلات اقتصادی و مالی مردم را برطرف کند و هم فضای همدلی و معنویت در جامعه را گسترش دهد.
وی افزود: از همین رو  بانک قرض الحسنه رسالت استان اصفهان به عنوان یک حامی معنوی در این عرصه  برای دومین بار پا در رکاب فرهنگ سازی جامع و راهبردی در این حوزه گذاشته و اقدام به برگزاری دومین همایش و گردهمایی حامیان فرهنگ قرض الحسنه در اصفهان کرده است.
ابراهیم مسکین تصریح کرد: اولین همایش مورد استقبال حامیان فرهنگ قرض الحسنه قرار گرفت و  این دوره با تمرکز بر فعالیت های مردمی و اجتماعی در عرصه قرض الحسنه شکل گرفته و برگزار می شود.
گفتنی است این همایش در 28 مرداد ماه 1396 با حضور مسئولان شهری و استانی در سالن کوثر اصفهان ( ارتش)  برگزار می شود
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار