دبیر جشنواره مطبوعات اصفهان گفت: استعداد و ظرفیت خبرنگاران اصفهانی باید مورد توجه قرار گیرد و بر این اساس طرحِ تهیه و چاپ روزنامه ملی استان اصفهان مدنظر قرار گرفته است.
کد خبر: ۴۷۴۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶ 08 August 2017
به گزارش تابناک : محمد قلمکاریان عصر دوشنبه در اختتامیه دهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان اصفهان اظهار داشت: امسال نخستین سالی است که از صفر تا صد جشنواره مطبوعات توسط منتخبان اصحاب رسانه از خانه مطبوعات برگزار شد.

وی به بیان گزارشی از دهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان اصفهان پرداخت و اظهار داشت: شعار امسال جشنواره «رسانه یعنی مردم» بوده است چراکه خبرنگاران پل ارتباطی میان مردم، جامعه و مسئولان هستند.

دبیر دهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان اصفهان با بیان اینکه موضوعات خوبی برای جشنواره امسال با نظر اصحاب رسانه انتخاب شده بود، ابراز داشت: امسال داوری آثار به تهران واگذار شده بود که در صحبت با آنها از قلم زیبای مطبوعات اصفهان در نگارش گزارش و مصاحبه تعریف کردند.

وی ادامه داد: این استعداد و ظرفیت خبرنگاران اصفهانی باید مورد توجه قرار گیرد و بر این اساس طرح تهیه و چاپ روزنامه ملی استان اصفهان مدنظر قرار گرفته است.

استعداد بابای خبرنگاران اصفهانی به اذعان داوران پایتخت

قلمکاریان تاکید کرد: داوران در تمام بخش های یادداشت، خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه آرایی  و طنز مکتوب افراد برگزیده اول تا سوم را انتخاب کردند که نشان از توانایی بالای خبرنگاران اصفهانی دارد.

وی اضافه کرد: بدین ترتیب امروز ۳۰ اثر برگزیده در بخش اصلی و ۳۰ برگزیده در بخش موضوعی معرفی و در کتابی آثار آنها چاپ می شود.

تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان

وی با بیان اینکه ۸۱۵ اثر در بخش اصلی و ۲۶۹ اثر در بخش موضوعی به دبیرخانه دهمین جشنواره مطبوعات رسید، بیان داشت: در اختتامیه دهمین جشنواره جوایزی به افراد برگزیده اهداء می شود که نسبت به سال های گذشته به سه برابر افزایش یافته است.

دبیر دهمین جشنواره مطبوعات با بیان اینکه به زودی دبیرخانه دایمی جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان تشکیل می‌شود، گفت: برنامه های مختلفی در سال جاری توسط خانه مطبوعات تدارک شده است.

منبع : مهر 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار