کد خبر: ۲۸۷۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷ 30 August 2016
با اعلام جدایی هما عابدین مشاور هندی تبار هیلاری کلینتون از همسرش، کمپین انتخاباتی دموکرات ها وارد یک شوک تازه شده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از رسانه های آمریکا در پی انتشار خبر ارتباط پنهانی " آنتونی وینر" همسر هما عابدین با یک زن دیگر از سوی روزنامه نیویورک پست آمریکا، مشاور کلینتون اعلام کرده است از همسرش جدا خواهد شد.

روزنامه نیویورک پست روز یکشنبه دو تصویر از "آنتونی وینر" همسر عابدین منتشر کرد که بسیار بحث برانگیز بود. در یکی از این تصاویر که گفته می شود او پارسال برای یک زن حامی کمپین دونالد ترامپ تحت نام " زنی سبزه در غرب آمریکا " فرستاده است، او در حالی که پسر 4 ساله اش را در بغل دارد روی تخت دراز کشیده و در حال چت کردن با زن مزبور است.

انتشار این دو تصویر که وینر را با لباس زیر نشان می دهد، نشانگر این است که همسر مشاور کلینتون با زنی غریبه ارتباط پنهانی داشته است و حتی برای او عکس خود را نیز فرستاده است. همراه این تصاویر مکالمات وینر با زن مزبور نیز انتشار یافته است.

وینر بدون تکذیب خبر ارتباط پنهانی با زنی دیگر گفته است گهگاه با این زن در تماس و ارتباط بوده است.

انتشار خبر متارکه هما عابدین 40 ساله که در کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون نقشی اساسی دارد و پیشتر از او با عناوینی چون "دست راستی هیلاری کلینتون" یاد شده است، خبر خوبی برای کمپین انتخاباتی دموکرات ها نخواهد بود.

به ویژه اینکه همسر 51 ساله عابدین نیز خود یک فعال حزب دموکرات است و اعلام جدایی این زوج دموکرات در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که 70 روز دیگر برگزار خواهد شد، مستمسکی برای تخریب کمپین انتخاباتی دموکرات ها در اختیار جمهوریخواهان رقیب قرار خواهد داد.
عابدین دیروز با صدور بیانیه ای از تصمیم دردناک برای جدایی از همسرش خبر داد. او گفت که این تصمیم را به خاطر فرزند 4 ساله شان که چراغ زندگی او و همسرش وینر است، گرفته اند.

گفتنی است عابدین در ماه های گذشته چهره ای خبرساز در کمپین هیلاری کلینتون بوده است.

منتقدان جمهوریخواه هیلاری کلینتون ، عابدین را به جاسوسی برای عربستان متهم کرده اند و همزمان نقش او به عنوان مشاور در ماجرای افشای ای میل های دردسر ساز هیلاری کلینتون نیز در میان است.

هما عابدین در سال 1976 در شهر کالامازو ایالت میشیگان آمریکا از یک پدر هندی تبار و مادر پاکستانی الاصل زاده شده است. او در سال 2010 با آنتونی وینر ازدواج کرده و ماحصل این ازدواج یک فرزند پسر 4 ساله است.

هما عابدین مشاور 40 ساله هیلاری کلینتون
هما عابدین مشاور 40 ساله هیلاری کلینتون
هما عابدین و همسر 51 ساله اش آنتونی وینر
هما عابدین و همسر 51 ساله اش آنتونی وینر
عابدین در کنار اوباما
عابدین در کنار اوباما

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار