مدیرکل گمرک اصفهان گفت: درآمد گمرک استان در سال جاری ۳۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.
کد خبر: ۱۰۵۳۱۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹ 27 June 2022

رسول کوهستانی پزوه افزود: گمرک استان در مدت یادشده سه هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال درآمد داشت که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۷ درصد افزایش نشان می‌دهد.

وی، درآمد حاصل از عوارض صادراتی در سه ماهه ابتدای امسال گمرک استان را ۶۰۹  میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: گمرک اصفهان در این مدت یک هزار و ۲۳۶  میلیارد ریال حقوق گمرکی و سود بازرگانی از کالاهای وارداتی دریافت کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل  ۷۵ درصد افزایش داشت.

مدیرکل گمرک اصفهان ادامه داد: ضمانت نامه‌های بانکی ماخوذه گمرکات استان در سه ماهه سالجاری بیش از یک هزار و ۲۳ میلیارد ریال بود که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۱۰  درصد رشد نشان می‌دهد.

وی اضافه کرد: امسال برای حقوق ورودی و مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری بیش از یک هزار و ۲۳ میلیارد ریال ضمانت‌نامه بانکی مدت دار گرفته شد که ضمانت نامه‌های اخذ شده در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۶ برابر رشد داشت.

کوهستانی پزوه خاطرنشان کرد: در سه ماهه سالجاری بیش از یک هزار ۵۵۸ میلیارد میلیون ریال مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری توسط گمرکات استان وصول شده که در مقایسه با بهار سال گذشته ۱۴۳ درصد افزایش داشته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار