معاون آموزش پیشگیری و ایمنی سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: پیرامون خبری مبنی بر ترک برداشتن سقف یکی از پاساژهای قدیمی اصفهان باتوجه به قدمت این مرکز خرید باید ضابط قضایی برای اقدام هیئت مدیره برای ایمن‌سازی به این موضوع ورود پیدا کند.
کد خبر: ۱۰۵۲۴۹۶
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶ 23 June 2022

در شبکه‌های اجتماعی با محتوای اینکه گروهی از آتش‌نشانان در حال اخطار دادن به مالکان یک مرکز خرید، مبنی بر ناایمن بودن ساختمان هستند، در حال انتشار است.

 مسعود عنایت‌زاده در خصوص این ساختمان اظهار داشت: روز گذشته ساعت12:35 دقیقه به ستاد فرماندهی ما گزارش حادثه مبنی بر ترک برداشتن سقف ورودی یکی از پاساژهای شهر اصفهان در خیابان چهارباغ اعلام شد.

عنایت‌زاده افزود:همکاران پس از مراجعه و با بررسی شرایط موجود، اخطارهای لازم به مردم و صاحبان مغازه‌ها صورت می‌گیرد و از کسانی که کار می‌کنند خواسته می‌شود، کار خود را تعطیل کنند تا هئیت مدیره اقدام به سالم‌سازی ساختمان کند.

معاون آموزش پیشگیری و ایمنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان بیان کرد: این مکان جزو ساختمان‌هایی است که قبلاً هم بازدید شده و اخطارهای لازم صورت گرفته است. این مکان باتوجه به قدمت ساخت جزو اماکن آسیب‌پذیر شهر است و لازم است که در اسرع وقت نسبت به ایمن‌سازی آن اقدام شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار